Nasze marki

Berlingo

Berlingo – to jeden z największych przedstawicieli rynku artykułów biurowych i szkolnych. Marka powstała w 2005 roku i do dnia dzisiejszego dynamicznie się rozwija. Ogromny wybór artykułów piśmiennych, biurowych oraz produktów szkolnych i kreatywnych, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Artykuły marki Berlingo są wytwarzane w najlepszych fabrykach w Europie i Azji, przy użyciu materiałów przyjaznych dla środowiska i nowoczesnych technologii. Wszystkie produkty podlegają ścisłej kontroli pod kątem zgodności z normami jakości i bezpieczeństwa.

Centropen

Czeska marka obecna na międzynarodowym rynku już od 1940 roku. Wieloletnia tradycja, doświadczenie i innowacje są fundamentem jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów artykułów piśmienniczych w Europie. Centropen to wiodąca firma w rozwoju, produkcji i sprzedaży przyborów szkolnych i biurowych. W jej portfolio znajdują się produkty do codziennego użytku w biurze czy w szkole, jak również produkty kreatywne, rozwijające artystyczne zdolności.

Citizen Kalkulatory

Firma Citizen powstała w 1930 roku w Japonii, kiedy Citizen Watch rozpoczął produkcję swoich słynnych zegarków. Był to początek powstania Grupy Citizen, której obecne logo rozpoznawalne jest na wszystkich kontynentach świata. W ciągu ostatnich dekad dzięki innowacjom i stosowaniu precyzyjnych technologii stał się wiodącym dostawcą między innymi elektroniki, w tym kalkulatorów. Citizen Systems to jedna ze spółek Grupy Citizen, która dostarcza kalkulatory i drukarki od 1964 roku. Dodatkowo oprócz spółki matki w Japonii, Citizen Systems Europe ma firmy siostrzane w Hong Kongu, Chinach oraz USA.

ELEVEN Kalkulatory

ELEVEN wykorzystuje innowacyjną technologię, precyzję i niezawodność, aby spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów na całym świecie. Gwarantujemy wysoki poziom technologii, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom stosowanym w procesie produkcyjnym. W odpowiedzi na różnorodność potrzeb naszych Klientów, oferujemy ponad 40 modeli kalkulatorów. Udostępniamy kalkulatory biurowe, które przydają się dosłownie na każdym biurku w każdej firmie oraz kalkulatory kieszonkowe, które idealne sprawdzą się dla każdego ucznia. To, co łączy wszystkie modele, to nowoczesny design i wysokiej jakości materiały użyte do produkcji.

Munhwa

Koreańskie markery olejne posiadają wyjątkowe właściwości. Piszą po wielu powierzchniach, w tym zabrudzonych. Idealnie sprawdzą się w niskich (-60°C), jak i wysokich temperaturach (+500°C). Markery są odporne na mróz, blaknięcie oraz wilgoć.

Duracell

Firma Duracell to przodujący producent baterii alkalicznych, baterii specjalistycznych oraz akumulatorów wysokiej wydajności. Historia firmy sięga początku lat 40. dwudziestego wieku i dzięki zaufaniu wielu klientów ciągle poszerza swoja ofertę o coraz to nowsze modele baterii. Warto zaznaczyć, że Firma stała się marką produkującą baterie kompaktowe i produkty o wydłużonej żywotności, a swoją rozpoznawalność oraz popularność zawdzięcza Królikowi Duracell. Baterie Duracell charakteryzuje innowacyjne podejście podczas procesu produkcji. Asortyment oferowany klientom jest najwyższej jakości, a zastosowane technologie sprawiają, że baterie Duracell są kompaktowe, bardziej wydajne, a także działają dłużej niż produkty konkurencji.

Nasza lokalizacja

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją artykułów szkolnych i biurowych na rynkach Europy Zachodniej oraz Centralnej.